ست کردن میز ناهارخوری با مبلمان استیل

 ست کردن میز ناهارخوری با مبلمان استیل

ست کردن میز ناهارخوری با مبلمان استیل ، مبلمان استیل یا سلطنتی مورد علاقه بسیاری از افراد می باشند. افرادی که به محیط های لوکس و شیک علاقمند هستند، این نوع مبلمان را برای دکوراسیون منزل خود انتخاب می کنند.

ست کردن میز ناهارخوری با مبلمان استیل :

در مبلمان استیل آثاری از منبت کاری و معرق دیده می شود. در زمان استفاده از مبلمان استیل بهتر است وسایل موجود در محیط را هماهنگ با آن انتخاب نمود. برای اینکه چیدمان مناسبی برای میز ناهارخوری و مبلمان داشته باشید، پیشنهاد می کنند سرویس ناهار خوری را در نزدیکترین محل به در ورودی قرار دهید. اگر میز ناهارخوری را در قسمت بالای اتاق قرار دهید، مجبور می شوید در زمان آماده سازی میز برای صرف ناهار مدام از بین مهمانان عبور کنید. به همین دلیل بهتر است میز ناهارخوری را در قسمتی قرار دهید که به راحتی به آن دسترسی داشته باشید. افراد بر حسب سلیقه و نیاز خود از اندازه های مختلف میز ناهارخوری استفاده می کنند. باید توجه داشت که اندازه میز ناهارخوری را متناسب با فضای موجود در منزل انتخاب نمایید. برای فضاهای با متراژ کم، از میزهای ناهارخوری کوچک و برای فضاهایی با متراز زیاد از میزهای بزرگ استفاده نمایید. مبلمان استیل یا سلطنتی برای خانه های بزرگ کاربرد دارند. این مبلمان به دلیل حجیم بودن ، وزن زیادی دارند و فضای زیادی را اشغال می کنند. وجود این مبلمان در منزل باعث ایجاد فضایی لوکس و جذاب می شود. طرفداران مبلمان استیل علاقمند به فضاهای شلوغ و پر زرق و برق هستند و برای داشتن محیطی زیبا و لوکس از وسایل لاکچری در دکوراسیون منزل خود استفاده می کنند. در بین وسایل موجود در دکور منزل، میز ناهارخوری دارای اهمیت زیادی می باشد. برای انتخاب میز ناهارخوری باید اندازه فضا، نوع دکوراسیون ، قیمت و… را در نظر بگیرید. اگر در منزل خود از مبلمان استیل استفاده می کنید، بهترین انتخاب برای میز ناهارخوری ، نوع سلطنتی آن می باشد. میز ناهارخوری استیل در طرح ها و اندازه های مختلف در بازار وجود دارد. اشکال مختلف این میزها شامل مستطیل، مربع و دایره ای می باشند. میزهای ناهارخوری گرد فضای کمی را اشغال می کنند. افرادی که علاقمند به استفاده از میزهای ناهارخوری استیل می باشند و در عین حال فضایی کوچک در اختیار دارند، می توانند از این میزها استفاده نمایند. از مدل های رایج میزهای ناهارخوری استیل می توان به مدل مستطیلی هشت تا دوازده نفره اشاره کرد.

چیدمان میز ناهارخوری و مبلمان را در پذیرایی مستطیل شکل به این صورت می توان انجام داد که در یک عرض این مستطیل مبلمان را بچینید و در عرض دیگر میز ناهارخوری و صندلی های آن را قرار دهید. یک روش ساده برای انجام این کار این است که به وسیله دو فرش محدوده مبلمان و میز ناهارخوری را از هم جدا کنید. معمولا در روی میزهای ناهار خوری طرح و نقش هایی دیده می شود. در زمان طراحی میز ناهارخوری ، نقوش آن را به صورت ست با نقوش روی صندلی انتخاب می کنند. در این طراحی ها معمولا از طرح های سنتی، گل های برجسته، نقوش اسلیمی، بته جقه و… استفاده می کنند. در ساختار میز و صندلی ناهار خوری پایه ها به صورت منحنی ساخته می شوند که نشان دهنده حالت سلطنتی آنهاست. در قسمت بالای میز ناهارخوری از لوستری بزرگ استفاده می کنند تا باعث شکوه خاصی در فضا شود. برای ست کردن میز ناهارخوری با مبلمان استیل بایستی به رنگ، اندازه و جنس میزها توجه نمایید تا هماهنگی میان این میزها ایجاد شود. سعی کنید اگر مبلمان شما از جنس چوب می باشد، جنس میز ناهارخوری شما هم از همان جنس باشد. اگر فضای کافی در اختیار دارید و از نظر هزینه مشکلی ندارید پیشنهاد می شود تا میز ناهارخوری خود را از جنس چوب طبیعی انتخاب کنید. به یاد داشته باشید در زمان خرید میز ناهارخوری چوبی نحوه نگهداری از آن را ازفروشنده سوال نمایید. در انتخاب رنگ و طرح میز ناهارخوری هم دقت کنید تا با رنگ وسایل موجود در محیط هماهنگ و هم خوان باشد. از رنگ هایی که در این نوع دکوراسیون استفاده می شود می توان به سفید، مشکی، طلایی و نقره ای اشاره کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mardani

مطلب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *