دکوراسیون طوسی و کرم

 دکوراسیون طوسی و کرم

دکوراسیون طوسی کرم ، دکوراسیون منزل از مهمترین و اساسی‌ترین اموری است که به منظور جذاب و شیک شدن فضای منزل باید مورد توجه قرار گیرند. دکوراسیون زیبا در روحیه افراد تاثیر زیادی می گذارد.

روانشناسی رنگ طوسی :

رنگ طوسی دارای طیف های روشن و تیره می باشد. هر چقدر رنگ طوسی تیره تر باشد، بیشتر حس غم و اندوه را در افراد القا می کند. این رنگ نماد آرامش و اعتماد می باشد. طرفداران این رنگ معمولا افرادی هستند که در حین مواجهه با مسائل مختلف در جبهه بی طرفی قرار می گیرند. این افراد دارای خصوصیت سازش پذیری بالایی می باشند. کسانی که به رنگ طوسی علاقمند هستند افرادی باهوش می باشند. این افراد در کارهای خود از استقلال خاصی برخوردارند.

 

روان شناسی رنگ کرم :

رنگ کرم قابلیت این را دارد که به جای رنگ سفید مورد استفاده قرار بگیرد. این رنگ با طیف وسیعی از رنگ ها ترکیب می شود. ولی تنها با رنگ زرد هماهنگی ندارد. رنگ کرم یک رنگ خنثی می باشد به همین دلیل می توان از آن به عنوان رنگ اصلی استفاده نمود.

 

دکوراسیون طوسی و کرم :

دکوراسیون و روش هایی که برای طراحی داخلی منزل به کار می‌رود، نشان دهنده‌ی سلیقه‌ی افراد خانه و بالاخص خانم آن خانه است و به همین دلیل بسیار اهمیت دارد. در زمان انتخاب رنگ برای دکوراسیون منزل باید دقت زیادی به خرج داد. اگر علاقمند به استفاده از چند رنگ در دکوراسیون منزل خود هستید، رنگ هایی را انتخاب کنید که با هم هماهنگ باشند. تقریباً تمام افراد رنگ کرم را می‌شناسند. رنگ سفید مایل به زرد را کرم می نامند. این رنگ بسیار در دکوراسیون منازل مورد استفاده قرار می‌گیرد. رنگ‌های زیادی را می‌توانید با این رنگ به صورت ترکیب استفاده کنید. از این رنگ می‌توانید برای دکوراسیون سنتی منازل یا دکوراسیون مدرن بهره ببرید. رنگ کرم در صورتی که به عنوان پس زمینه استفاده شود، فضایی گرم و صمیمانه را در منزل شما به ارمغان خواهد آورد. استفاده از این رنگ برای رنگ دیوار، سقف یا حتی وسایل منزل جذابیت‌های خاصی خواهد داشت. اما اگر رنگی را که می خواهید با کرم به کار ببرید درست انتخاب نکنید، امکان دارد دکوراسیون منزلتان یکنواخت و بی روح جلوه کند.
استفاده از رنگ طوسی در کنار رنگ کرم علاوه بر سادگی ، بسیار راحت و شیک خواهد بود. رنگ طوسی و کرم ، هر دو از رنگ های خنثی هستند. در صورتی که می‌خواهید این دو رنگ را در کنار هم به کار ببرید، می‌توانید از طیف روشن طوسی استفاده کنید. البته حواستان باشد در فضای داخلی تضاد و کنتراست ایجاد کنید تا محیط جذاب‌تری بسازید. بسیاری بر این باورند که رنگ طوسی بعد از رنگ سفید ، رنگی همه کاره می باشد و می تواند در کنار طیف وسیعی ازرنگ ها به کار برود. استفاده از رنگ طوسی در دکوراسیون منزل باعث می شود تا سایر رنگ ها هم جلوه بیشتری داشته باشند. با توجه به این که امروزه مبلمان در رنگ‌های گسترده و دلخواه به بازار عرضه می‌شوند، می‌توانید برای رنگ دیوارها و وسایل از درجات مختلف رنگ کرم استفاده کرده و ست مبلمانتان را رنگ طوسی انتخاب کنید. از رنگ های مکمل رنگ کرم می توان به رنگ سفید، طلایی، صورتی ، سرمه ای و … اشاره کرد. اگر دیوار آشپزخانه شما به رنگ کرم می باشد می توانید از مبلمانی به رنگ طوسی یا شتری استفاده کنید. ترکیب رنگ کرم و سفید هم در اتاق خواب و نشیمن مورد استفاده قرار می گیرد. به کار بردن ترکیب رنگ های کرم و طوسی، در کنار استفاده از تناژ مختلفی از رنگ سفید باعث ایجاد فضایی زیبا و شیک می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mardani

مطلب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *